Fotele do chemioterapii od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
330

Euro-medical powstała ponad 10  lat temu i przez wszystkie te lata swojego istnienia jest partnerem państwowych szpitali, prywatnych klinik, przychodni lekarskich, DPSów oraz innych jednostek medycznych w zakresie dostaw sprzętu oraz aparatury medycznej. Jesteśmy dumni, że możemy Państwu służyć. Branża związana ze życiem i zdrowiem jest niezwykle ważna, a co za tym idzie jest niezwykle  odpowiedzialna.

Toteż stale staramy się podnosić nasza wiedzę oraz umiejętności, szkolimy się, aby jak najlepiej wam służyć. Kooperujemy z krajowymi konstruktorami i inżynierami, dzięki czemu proponowane przez nas sprzęty oraz aparatura, są niezawodne i nowoczesne. Ponadto sprowadzamy dla Państwa sprzet medyczny oraz aparaturę medyczną z oddalonych zakątków świata, zaskakując naszych odbiorców nowinkami z rynku medycznego. Dzięki temu nasza oferta cenowa jest niezwykle bogata i w dalszym ciągu wzbogacana. Kompleksowo zaopatrujemy placówki medyczne na terenie całej Polski. W ofercie naszej firmy w zakresie aparatury medycznej znajdziecie Państwo: monitory pacjenta, pulsoksymetry, aparaty ekg, aparaty ktg, ssaki medyczne, defibrylatory, pompy infuzyjne oraz wiele, wiele innych. Dodatkowo posiadamy szeroką ofertę sprzętu, łóżka medyczne jak i do opieki domowej, wózki anestezjologiczne, stojaki kroplówek, fotele do dializ, wózki do przewozu chorych w pozycji leżącej jak również siedzącej, wózki inwalidzkie, parawany medyczne, wózki zabiegowe, wózeczki oddziałowe, szafy na leki. Zapraszamy na nasza stronę www www.euro-medical.pl celem zapoznania się z naszą kompleksową ofertą. Ofertę naszej firmy znajdziesz na www.euro-medical.pl .

Euro-medical sklep medyczny – poznaj ceny wózków do przewożenia pacjenta

Nasi handlowcy pomogą tobie doradzić sprawdzone rozwiązanie w sferze wyboru czy sprzętu medycznego do Państwa placówki. W doborze bierzemy pod uwagę wasze oczekiwania, budżet jak i miejsce przeznaczenia sprzętu czy aparatury meydcznej. Nie zawsze najdroższe rozwiązanie jest najtrafniejsze, wiemy to, dlatego możecie Państwo zawsze liczyć na naszą grupę handlowców. Wiemy też jak ważny dla naszych klientów jest czas dostawy zamówionego produktu. Euro-medical posiada spory magazyn, w którym utrzymujemy wysokie stany magazynowe, toteż kolejne zamówienia realizowane są niemal od ręki. Dzięki waszym sugestiom cały czas zmieniamy się na lepsze. Pragniemy podziękować za zaufanie którym obdarzacie nas Państwo za każdym razem, kiedy zlecacie nam kolejne zamówienie do wykonania. Zachęcamy do wkroczenia w szerokie grono naszych zadowolonych klientów. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo referencje, w których naszych odbiorcy – duże i znane jednostki medyczne – przedstawiają naszą firmę jako sumiennych partnerów w sferze dostaw sprzętu medycznego oraz aparatury medycznej. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo także chat, a dzięki niemu  w każdej chwili, na żywo macie Państwo dostęp do naszych sprzedawców, którzy odpowiedzą na różne pytania, rozwieją Państwa wątpliwości. Czekamy na kontakt z Państwem.